Patricia Adams (Kriederman) (Deceased 2021) | ||
Paul Albano (Deceased 2014) | ||
Barbara Allen (Deceased Year Unknown) | ||
Candace Andersen (Penkalski) (Deceased 2020) | ||
Charles Andre (Deceased Year Unknown) | ||
Geoffrey Baldauf (Deceased 2007) | ||
Michael Baltes (Deceased 2000) | ||
Wyman Barnes (Deceased 2022) | ||
Dennis Becker (Deceased Year Unknown) | ||
John Benedict (Deceased 2013) | ||
Dolores Bierzychudek (Deceased 1983) | ||
Dawn Bleashka (Deceased 2014) | ||
Arthur Bloxdorf (Deceased 1991) | ||
Kristin Boardman (Deceased 2007) | ||
Norbert Bonn (Deceased 1998) | ||
Sharon Bose (Smith) (Deceased 2015) | ||
Erik Bothe (Deceased 2000) | ||
Kathleen Boughneit (Stanke) (Deceased 2021) | ||
William Bruce (Deceased 2019) | ||
James Bruno (Deceased Year Unknown) | ||
Karen Burlingham (Haupt) (Deceased 2022) | ||
David Cafferty (Deceased 2010) | ||
Carol Cairo (Koschalk) (Deceased 2019) | ||
Cynthia Calder (Deceased 2008) | ||
Janice Campolo (Deceased 2022) | ||
Douglas Cappelen (Deceased 1995) | ||
Maryanne Carroll (Merwin) (Deceased 2011) | ||
Craig Coester (Deceased 2020) | ||
Brian Connelly (Deceased 2001) | ||
Mary Costello (Taylor) (Deceased Year Unknown) | ||
Ruthann Covelli (Deceased 2020) | ||
Louis DeAngelis (Deceased Year Unknown) | ||
Peter DeBartelo (Deceased 2019) | ||
Richard Detert (Deceased 2007) | ||
Edward Dinges (Deceased Year Unknown) | ||
Cheryl Domes (Sharpe) (Deceased 2013) | ||
Linda Duberstine (Kluck) (Deceased 2022) | ||
Joanne Fabian (Deceased Year Unknown) | ||
Gayl Fetzer (Deceased Year Unknown) | ||
Ruthann Forgianni (Frye) (Deceased 2013) | ||
Frank Frantal (Deceased Year Unknown) | ||
Janice Garland (Deceased Year Unknown) | ||
Frederick Garnero (Deceased 2018) | ||
William Gerber (Deceased 2013) | ||
Timothy Gerl (Deceased 2006) | ||
William Glidden (Deceased 2023) | ||
Stephen Gorelik, Jr. (Deceased 2011) | ||
Lynn Griebling (Deceased 2016) | ||
Joanne Grochowski (Deceased 2011) | ||
Terry Groves (Deceased 2007) | ||
David Haarstick (Deceased 2016) | ||
Patricia Hanlon (Perri) (Deceased 2016) | ||
Timothy Hannan (Deceased Year Unknown) | ||
Jeffrey Hansche (Deceased 2022) | ||
Christian Hansen (Deceased 2009) | ||
John Hartnell (Deceased 2022) | ||
Allen Havlin (Deceased 2020) | ||
Christen Heide (Deceased 2004) | ||
Daniel Hines (Deceased 2015) | ||
John Hoffman (Deceased 2015) | ||
Candace Holdsworth (Schwartz) (Deceased 2014) | ||
Frances Huber (Deceased Year Unknown) | ||
Robert Irving (Deceased 2020) | ||
Robert Jackson (Deceased 2016) | ||
Robert Jacobs (Deceased Year Unknown) | ||
John Jechorek (Deceased 2018) | ||
Kenneth Jennings (Deceased 2022) | ||
William Jesperson (Deceased 2023) | ||
Thomas Johnson (Deceased 2009) | ||
Jerome Kaplan (Deceased 2019) | ||
Kenneth Kastman (Deceased Year Unknown) | ||
Richard Kessler (Deceased 2018) | ||
Wayne Kibar (Deceased 2013) | ||
Mikolaj Klen (Deceased 2005) | ||
Elliott Knettle (Deceased 1991) | ||
Nancy Knutson (Deceased Year Unknown) | ||
Carolyn Kober (Deceased 2011) | ||
David Koos (Deceased 2020) | ||
Richard Kraning (Deceased 1995) | ||
Phillip Krumpos (Deceased 2022) | ||
James Kruse (Deceased 2021) | ||
Gary Kutzke (Kutzke) (Deceased 2015) | ||
Ruth Larsen (Morton) (Deceased 2010) | ||
Judyth Likes (Henoch) (Deceased Year Unknown) | ||
Tom Loney (Deceased 2007) | ||
John Lovell (Deceased 2014) | ||
Martha Ludwig (Deceased Year Unknown) | ||
Michael Lumpp (Deceased Year Unknown) | ||
Sharon Madison (Karabetsos) (Deceased 2018) | ||
Dave Mann (Deceased 2019) | ||
John K. Martin (Deceased Year Unknown) | ||
Gregory Mason (Deceased 2010) | ||
Donald Mathson (Deceased 2019) | ||
George McCarron (Deceased Year Unknown) | ||
Suzanne McCurdy (Drew) (Deceased 2018) | ||
Kathleen McHenry (Deceased Year Unknown) | ||
Charles Meldahl (Deceased 2007) | ||
Virginia Miller (Muniz) (Deceased 2009) | ||
Carol Minski (Wendel) (Deceased 2015) | ||
George Molinaro (Deceased 1980) | ||
Michael Monticelli (Deceased 2000) | ||
Sandra Naegeli (Deceased 2011) | ||
Linn Nelson (Deceased 2013) | ||
Jerilynn Nielsen (Marron) (Deceased 2013) | ||
Daniel Norton (Deceased 2019) | ||
James Owsichek (Deceased 2010) | ||
Joseph Perez (Deceased Year Unknown) | ||
Roberta Petrausky (Deceased 2013) | ||
Frank Petricek (Deceased 2021) | ||
Jeffrey Phillips (Deceased 2015) | ||
Richard Pickos (Deceased 1983) | ||
Charles Pomerening (Deceased 2019) | ||
Frank Pontillo (Deceased Year Unknown) | ||
Sandra Redlin (Deceased 2021) | ||
Robert Reschke (Deceased 2005) | ||
Diane Riley (Mancusi) (Deceased 2011) | ||
Michael Rowe (Deceased Year Unknown) | ||
Gary Sabol (Deceased 2016) | ||
Jennie Schwanke (Holman) (Deceased 2017) | ||
Craig Schwartz (Deceased Year Unknown) | ||
Schuyler Seager (Deceased 2019) | ||
Larry Shilts (Deceased Year Unknown) | ||
Ray Shown (Deceased 2009) | ||
Joan Simonsen (Koski) (Deceased 2022) | ||
John Slowey (Deceased 2023) | ||
Bette Smith (Owsichek) (Deceased 2014) | ||
William Spencer (Deceased 2021) | ||
Danny Storlie (Deceased Year Unknown) | ||
Patrick Sullivan (Deceased Year Unknown) | ||
Jeffrey Tenwinkel (Deceased 2023) | ||
Ulrich Thrams (Deceased 2017) | ||
Janice Tutlewski (Israel) (Deceased 2008) | ||
Kathleen Uttech (Shilts) (Deceased 2015) | ||
Joanne Van Boven (Deceased 2016) | ||
Roger Van Horn (Deceased Year Unknown) | ||
James Van Lone (Deceased 2021) | ||
Sheila Vaughn (Deceased Year Unknown) | ||
Frank Vita (Deceased 2014) | ||
Michael Volpendesta (Deceased 1997) | ||
Carole Volpentesta (Schmidt) (Deceased 2022) | ||
John Wagner (Deceased Year Unknown) | ||
Paul Wamboldt (Deceased Year Unknown) | ||
Barbara Ward (Deceased 1986) | ||
Rodger Whitefoot (Deceased Year Unknown) | ||
Edwin Wieck (Deceased Year Unknown) | ||
Gail Wiemelt (Morgan) (Deceased 2013) | ||
Joanne Wierzbicki (Deceased Year Unknown) | ||
Gary Wirch (Deceased 2023) | ||
Frank Woynilko (Deceased 2012) | ||
Ernest Yunker (Deceased Year Unknown) | ||
Ronald Zalubowski (Deceased 2005) | ||
Donna Zellmer (Hansen) (Deceased 2017) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.